Gmina Łubnice Gmina Oleśnica Miasto i Gmina Osiek Miasto i Gmina Połaniec Gmina Rytwiany


Zapraszamy do odwiedzenia naszego panelu dyskusyjnego dotyczącego prac nad naszą Lokalną Strategią Rozwoju dla obszaru Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły w ramach RLKS, czyli Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność w ramach inicjatywy LEADER na lata 2014-2020.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z filmami i spotami promującymi poszczególne gminy zrzeszone w stowarzyszeniu i cały obszar Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły. W filmie i spotach promocyjnych zostały przedstawione najciekawsze atrakcje i miejsca warte zobaczenia w każdej z gmin członkowskich. Materiały promocyjne zostały zrealizowane w ramach działania 431. "Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja" Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 - 2013.

FILMY I SPOTY PROMOCYJNE
Doskonałym pomysłem na aktywne spędzenie wolnego czasu, są spływy kajakowe. Kajak to łódka niezwykle prosta w obsłudze, więc nawet niewprawny pływak szybko nauczy się zasad kierowania kajakiem.
DOTACJE DLA CIEBIE

         


DO ROZPOCZĘCIA NABORU WNIOSKÓW W RAMACH KONKURSÓW
NR 8/2017, 9/2017, 10/2017 i 11/2017 POZOSTAŁO:

Zapytanie ofertowe na pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych

Lokalna Grupa Działania - Dorzecze Wisły zaprasza do składania ofert na: Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych w ramach projektu pn.: "Szlak wodny na rzece Czarnej na odcinku Gmina Rytwiany - Gmina Połaniec  nową atrakcją turystyczną regionu" współfinansowany w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa z wyłączeniem realizacji operacji polegających na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejetności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołóstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013", Wzmocnienie konkurencyjności i utrzymania atrakcyjności obszarów zależnych od rybactwa. Tytuł projektu: "Szlak wodny na rzece Czarnej na odcinku Gmina Rytwiany - Gmina Połaniec nową atrakcją turystyczną regionu".

Oferty można składać droga elektroniczną na adres mailowy: biuro@dorzeczewisly.pl

Zapytanie ofertowe

Załącznik nr 1 - formularz ofertowy

Załącznik nr 2 - wykaz usług

Załącznik nr 3 - wykaz osób

Załącznik nr 4 - oświadczenie

Wiadomość napisana 22 sierpnia 2013 przez Administrator
Konkurs ekologiczny w kategorii "Maluch"

Lokalna Grupa Działania - Dorzecze Wisły zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym z przedszkoli w Połańcu i w Rytwianach do wzięcia udzia konkursie ekologicznym "Szlak edukacji ekologicznej" kategoria "Maluch". Konkurs realizowany jest w ramach zadania finansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Kielcach. Będzie obejmował zagadnienia teoretyczne i praktyczne z zakresu biologii, ochrony przyrody i ekologii na poziomie poszczególnych typów szkół.

Regulamin konkursu

Wiadomość napisana 22 sierpnia 2013 przez Administrator
Szkolenia dla członków LGD, osób prowadzących gospodarstwa agroturystyczne i pracowników Urzędów Gminnych

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świetokrzyskiej - koordynator projektu realizowanego w ramach Priorytetu V, Działania 5.4, Poddziałania 5.4.2 "Wsparcie sieci lokalnych grup działania województwa świetokrzyskiego" zaprasza osoby prowadzące gospdoarstwa agroturystyczne i pracowników Urzędów Gminnych z obszaru działania LGD Dorzecze Wisły do trzeciej bezpłatnej edycji szkoleń odpowiadających dwóm modułom: Moduł I: Ekspert zarządzania strategicznego", Moduł II: Ekspert marketingu regionalnego.

Harmonogram planowanych szkoleń oraz karty zgłoszeniowe są zamieszczane na stronie projektowej www.swietokrzyskielgd.pl w aktualnościach. Więcej informacji można również uzyskać dzwoniąc pod nr tel. (41) 343 34 99.

Wiadomość napisana 22 sierpnia 2013 przez Administrator
BEZPŁATNE CERTYFIKOWANE szkolenie komputerowe ECDL Start

Fundacja Centrum Europy Lokalnej z siedzibą w Kielcach realizuje projekt pn. „Podnieś kwalifikacje – sukces gwarantowany!” (Poddziałanie 9.6.2 PO KL), w ramach którego organizowane są szkolenia komputerowe ECDL Start, skierowane do mieszkańców powiatu staszowskiego.

Szkolenie trwa 80 godz. lekcyjnych i kończy się egzaminem i możliwością uzyskania certyfikatu ECDL Start, honorowanego w całej UE. Szkolenie skierowane jest do mieszkańców powiatu staszowskiego w wieku 18-64 lata, zatrudnionych bądź uczących się (fundacja poszukuje grupy 12 osób) i jest całkowicie bezpłatne.

Wiadomość napisana 21 sierpnia 2013 przez Administrator
Konkurs fotograficzny - Piękno przyrody na obszarze LGD Dorzecze Wisły

W dniu 30 sierpnia 2013 r. na rzece Czarnej odbędzie się II spływ kajakowy dla mieszkańców obszaru LGD Dorzecze Wisły, którzy wezmą udział w konkursie pn. "Piękno przyrody na obszarze LGD Dorzecze Wisły". Trasa spływu rozpoczyna się w miejscowości Rytwiany, a punktem końcowym bedzie miejscowość Winnica. Szacowany czas trwania spływu ok. 7 h.
 

Wiadomość napisana 19 sierpnia 2013 przez Administrator
Zapytanie ofertowe na wykonanie publikacji dla LGD Dorzecze wisły

Lokalna Grupa Działania - Dorzecze Wisły zaprasza do składania ofert na na przygotowanie graficzne projektu, wykonanie i dostarczenie 450 szt. publikacji przewodnika do biura LGD Dorzecze Wisły. Parametry techniczne publikacji:okładka: twarda, środki: papier kredowy , liczba stron: 72, format: A4, rodzaj oprawy: szyta, liczba egzemplarzy: 450 szt.

Oferty prosimy składać w biurze LGD Dorzecze Wisły, ul. Ruszczańska 27 pok. 110 bądź przesyłać na adres biura LGD: biuro@dorzeczewisly.pl Termin ostateczny składania ofert upływa z dniem 19 sierpnia 2013 r. o godz. 15.00.

Zapytanie ofertowe nie zobowiązuje LGD Dorzecze Wisły do złożenia zamówienia głównie w przypadku braku środków na realizację zadania. Jest to  forma rozeznania cen rynkowych.

Wiadomość napisana 12 sierpnia 2013 przez Administrator
Zapytanie ofertowe na oznakowanie szlaku kajakowego na rzece Czarnej na odcinku od miejscowości Rytwiany do miejscowości Winnica gmina Połaniec.

Lokalna Grupa Działania - Dorzecze Wisły zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na oznakowanie szlaku kajakowego rzeki Czarnej na odcinku Rytwiany – Połaniec. Oferta obejmuje swym zakresem oznakowanie rzeki znakami ostrzegawczymi i informacyjnymi a także wykonaniem tablic informacyjnych.

Wykonanie 36 szt, znaków informacyjnych 600x750 mm.
Wykonanie 6 szt. tablic informacyjnych 1500x1000

Szczegółowy opis wykonania znaków i tablic informacyjnych znajduje się w załączniku: projekt oznakowania szlaku kajakowego który jest zamieszczony ponizej


Zeskanowaną ofertę proszę przesłać na adres e-mail: biuro@dorzeczewisly.pl lub dostarczyć do biura LGD – Dorzecze Wisły pok. 210 ul. Ruszczańska 27, 28-230 Połaniec.

Termin składania ofert do dnia 16.08.2013 roku do godz. 15.30.

Zapytanie ofertowe nie zobowiązuje LGD - Dorzecze Wisły do podpisania umowy. Niniejsze zapytanie służy do rozpoznania cen rynkowych.
 

Zapytanie ofertowe

Załącznik projekt oznakowania szlaku

Załącznik wzór oferty

 

Wiadomość napisana 07 sierpnia 2013 przez Administrator
Zapytanie ofertowe na wykonanie projektu i wydruk dwóch przewodników turystycznych

Lokalna Grupa Działania - Dorzecze Wisły zwraca się z prośbą o przesłanie oferty cenowej na wykonanie projektu i wydruk przewodników turystycznych. Zeskanowaną ofertę proszę przesłać na adres e-mail: biuro@dorzeczewisly.pl lub dostarczyć do biura LGD – Dorzecze Wisły pok. 210 ul. Ruszczańska 27, 28-230 Połaniec. Termin składania ofert do dnia 16.08.2013 roku do godz. 15.30. Zapytanie ofertowe nie zobowiązuje LGD - Dorzecze Wisły do podpisania umowy. Niniejsze zapytanie służy do rozpoznania cen rynkowych.

Wiadomość napisana 07 sierpnia 2013 przez Administrator

<< Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 Następna strona>>Zobacz starsze wiadomości

Projekt i realizacja: Łukasz Orłowski. Administrator strony: kontakt
Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008-2017

statystyka


Naszą stronę odwiedziło osób.
Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie!
Serwis uruchomiono 1 stycznia 2009 r.