Gmina Łubnice Gmina Oleśnica Miasto i Gmina Osiek Miasto i Gmina Połaniec Gmina Rytwiany


Zapraszamy do odwiedzenia naszego panelu dyskusyjnego dotyczącego prac nad naszą Lokalną Strategią Rozwoju dla obszaru Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły w ramach RLKS, czyli Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność w ramach inicjatywy LEADER na lata 2014-2020.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z filmami i spotami promującymi poszczególne gminy zrzeszone w stowarzyszeniu i cały obszar Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły. W filmie i spotach promocyjnych zostały przedstawione najciekawsze atrakcje i miejsca warte zobaczenia w każdej z gmin członkowskich. Materiały promocyjne zostały zrealizowane w ramach działania 431. "Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja" Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 - 2013.

FILMY I SPOTY PROMOCYJNE
Doskonałym pomysłem na aktywne spędzenie wolnego czasu, są spływy kajakowe. Kajak to łódka niezwykle prosta w obsłudze, więc nawet niewprawny pływak szybko nauczy się zasad kierowania kajakiem.
DOTACJE DLA CIEBIE

         


DO ZAKOŃCZENIA NABORU WNIOSKÓW W RAMACH KONKURSU
NR 7/2017 POZOSTAŁO:

Życzenia Wielkanocne

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwa wiosennego słońca i optymizmu, wielkanocnego koszyka pełnego marzeń oraz samych sukcesów

                                                                                                                             składa Zarząd
                                    Lokalnej Grupy Działania
                                                                                       Dorzecze Wisły

Wiadomość napisana 28 marca 2013 przez Administrator
PROWieści

Redakcja PROWieści Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich uprzejmie informuje, że został wydany pierwszy numer elektronicznego miesięcznika PROWieści. Miesięcznik dostępny jest na stronach internetowych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi (www.minrolgov.pl) w katalogu PROGRAMY PROW 2007-2013 w zakładce PROWieści i podzakładce 2013 oraz Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich(www.ksow.gov.pl), w zakładce  PROWieści. Ze względów technicznych zrezygnowano z bezpośredniego przesyłania numerów do wybranych beneficjentów.

Redakcja ma nadzieję, że PROWieści służyć będą lepszemu przepływowi informacji pomiędzy instytucjami i organizacjami zaangażowanymi w realizację Programu, a także pozwolą na dotarcie z aktualną informacją o jego realizacji do partnerów społeczno – gospodarczych i beneficjentów PROW 2007-2013. W przygotowywanych numerach Redakcja bęzdzie także informować o przebiegu prac nad nowym programem, który będzie realizowany po roku 2014.

 

Wiadomość napisana 28 marca 2013 przez Administrator
Punkt Konsultacyjny Krajowej Sieci Usług (KSU) w Sandomierzu

Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości w Sandomierzu zaprasza do korzystania z Punktu Konsultacyjnego Krajowej Sieci Usług (KSU) w Sandomierzu oraz na dyżurach w Stalowej Woli, Busku Zdroju, Jędrzejowie. Punkt Konsultacyjny KSU jest prowadzony przez Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości w ramach projektu systemowego Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) „Zapewnienie usług z zakresu rozwoju firmy dla przedsiębiorców oraz osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą w formule one-stop-shops”, polegającego na świadczeniu usług informacyjnych i doradczych w sieci Punktów Konsultacyjnych (PK) Krajowej Sieci Usług (KSU), współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wiadomość napisana 18 marca 2013 przez Administrator
8 marca Dzień Kobiet

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet - 8 marca

Wszystkim  Paniom w dniu ich święta
składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia,
pomyślności i samych pięknych dni w życiu.
Niech każdy dzień daje Wam poczucie spełniania.
Czerpcie z życia więcej i więcej
i aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet
Życzymy by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze
i każdy dzień przynosił same radości.

Wiadomość napisana 08 marca 2013 przez Administrator
Aneks w sprawie aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju podpisany

W dniu 22 lutego 2013 r. w Kielcach zostal podpisany aneks nr 6 do umowy nr UM13-6933-UM1300001/09 (ŚBRR-PROW-6015-1.PROW-LGD/09) z dnia 28.04.2009 r. pomiędzy Samorządem Województwa Świętokrzyskiego z siedzibą w Kielcach, Al. IX Wieków Kielc 3, 25-516 Kielce reprezentowanym przez Marszałka Województwa Świetokrzyskiego - Adama Jarubasa i Członka Zarządu Województwa Świętokrzyskiego - Piotra Żołądka a Lokalną Grupą Działania - Dorzecze Wisły z siedzibą w Połańcu, ul. Ruszczańska 27, 28-230 Połaniec reprezentowaną przez Prezesa Zarządu - Anetę Matusiewicz i Wiceprezesa Zarządu - Mariusza Ratusznika.

Wiadomość napisana 27 lutego 2013 przez Administrator
Nabór wniosków z działania "Małe projekty" i "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw"

Zarząd Województwa Świętokrzyskiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie pomocy na operacje z zakresu "Małe projekty" oraz "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Obszarów Wiejskich wdrażanych za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły działającej na terenie gmin: Łubnice, Oleśnica, Osiek, Połaniec, Rytwiany i Tuczępy. Wnioski o przyznanie pomocy można skladać w terminie 15 marca - 29 marca 2013 r.

Wiadomość napisana 27 lutego 2013 przez Administrator
Zakończenie projektu badawczego Wieś czy globalna wioska?”

Zakończona została realizacja projektu badawczego „Wieś czy globalna wioska?”. Celem badania była diagnoza kompetencji komunikacyjnych mieszkańców wsi. W ramach projektu dokonana została ocena możliwości wykorzystania nowych mediów w budowaniu otwartych i przejrzystych sieci relacji społecznych na terenach wiejskich. W jego wyniku stwierdzono, że nie można obecnie mówić o wykluczeniu cyfrowym mieszkańców obszarów wiejskich w sensie braku dostępu do cyfrowych technologii komunikacyjnych. Odrębnym problemem jest natomiast świadome i kreatywne wykorzystanie tych technologii w życiu publicznym i ich wpływ na integrację wiejskich społeczności lokalnych.

Wiadomość napisana 26 lutego 2013 przez Administrator
Zapytanie o cenę / dekoracja artystyczna

dot. wyboru Wykonawcy usługi wykonania dekoracji artystycznej stoiska wystawienniczego LGD Dorzecze Wisły.

I. Data zamieszczenia: 26.02.2013 r.

II. Opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dzieła w postaci dekoracji artystycznej stoiska reklamowego LGD Dorzecze Wisły na tegoroczne targi AGROTRAVEL z materiałów zakupionych przez LGD. Elementy zdobnicze powinny być wykonane w sposób trwały zapewniający możliwość użytkowania podczas kolejnych imprez.

Wiadomość napisana 26 lutego 2013 przez Administrator

<< Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 Następna strona>>Zobacz starsze wiadomości

Projekt i realizacja: Łukasz Orłowski. Administrator strony: kontakt
Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008-2017

statystyka


Naszą stronę odwiedziło osób.
Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie!
Serwis uruchomiono 1 stycznia 2009 r.