Gmina Łubnice Gmina Oleśnica Miasto i Gmina Osiek Miasto i Gmina Połaniec Gmina Rytwiany

Zapraszamy do odwiedzenia naszego panelu dyskusyjnego dotyczącego prac nad naszą Lokalną Strategią Rozwoju dla obszaru Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły w ramach RLKS, czyli Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność w ramach inicjatywy LEADER na lata 2014-2020.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z filmami i spotami promującymi poszczególne gminy zrzeszone w stowarzyszeniu i cały obszar Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły. W filmie i spotach promocyjnych zostały przedstawione najciekawsze atrakcje i miejsca warte zobaczenia w każdej z gmin członkowskich. Materiały promocyjne zostały zrealizowane w ramach działania 431. "Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja" Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 - 2013.

FILMY I SPOTY PROMOCYJNE
Doskonałym pomysłem na aktywne spędzenie wolnego czasu, są spływy kajakowe. Kajak to łódka niezwykle prosta w obsłudze, więc nawet niewprawny pływak szybko nauczy się zasad kierowania kajakiem.
DOTACJE DLA CIEBIE

         


DO ROZPOCZĘCIA NABORU WNIOSKÓW W RAMACH
KONKURSU NR 12/2017 i PROJEKTU GRANTOWEGO NR 1/2017/G POZOSTAŁO:

Relacja z Targów "AGROTRAVEL 2013"

W dniach 5-7 kwietnia 2013 r. po raz piąty hale targowe w Kielcach przy ul. Zakładowej były miejscem prezentacji ciekawych atrakcji a także ofert agroturystycznych i szerokiej prezentacji krajów i regionów. AGROTRAVEL to doskonała okazja dla miłośników agroturystyki do poznania zalet kolejnych firm i miejsc z całego kraju. Wystawcy mogą tutaj zaprezentować pełną ofertę swojej działalności w sposób, jakie nie jest możliwy w żadnym innym miejscu. W tym roku regionem partnerskim  targów AGROTRAVEL 2013 było Województwo Lubelskie.

Wiadomość napisana 08 kwietnia 2013 przez Administrator
Kajakiem po Czarnej

Projekt współpracy to działania polegające na inicjowaniu i realizowaniu zadań pomostowych, wspierających współpracę pomiędzy lokalnymi grupami działania. Założeniem jest, że projekty współpracy nakierowane są na realizację celów w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju. Wspólnym celem świętokrzyskich grup działania jest rozwój turystyki. I w oparciu o takie założenie Lokalna Grupa Działania –Dorzecze Wisły z siedzibą w Połańcu zawiązała partnerstwo z Lokalną Grupą Działania „Perły Czarnej Nidy” z siedzibą w Morawicy, Lokalną Grupą Działania PONIDZIE z siedzibą w Pińczowie oraz Stowarzyszeniem Ziemia Jędrzejowska – GRYF z siedzibą w Jędrzejowie, efektem którego ma być zwiększenie atrakcyjności turystycznej województwa świętokrzyskiego poprzez tworzenie, rewitalizację i promocję szlaków turystycznych. Na przygotowanie projektu, mającego na celu stworzenie podstaw do dalszej realizacji zadania w ramach złożonego wniosku na działanie 421 Wdrażanie projektów współpracy objętego PROW, partnerzy projektu otrzymali pomoc.

Wiadomość napisana 03 kwietnia 2013 przez Administrator
Życzenia Wielkanocne

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwa wiosennego słońca i optymizmu, wielkanocnego koszyka pełnego marzeń oraz samych sukcesów

                                                                                                                             składa Zarząd
                                    Lokalnej Grupy Działania
                                                                                       Dorzecze Wisły

Wiadomość napisana 28 marca 2013 przez Administrator
PROWieści

Redakcja PROWieści Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich uprzejmie informuje, że został wydany pierwszy numer elektronicznego miesięcznika PROWieści. Miesięcznik dostępny jest na stronach internetowych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi (www.minrolgov.pl) w katalogu PROGRAMY PROW 2007-2013 w zakładce PROWieści i podzakładce 2013 oraz Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich(www.ksow.gov.pl), w zakładce  PROWieści. Ze względów technicznych zrezygnowano z bezpośredniego przesyłania numerów do wybranych beneficjentów.

Redakcja ma nadzieję, że PROWieści służyć będą lepszemu przepływowi informacji pomiędzy instytucjami i organizacjami zaangażowanymi w realizację Programu, a także pozwolą na dotarcie z aktualną informacją o jego realizacji do partnerów społeczno – gospodarczych i beneficjentów PROW 2007-2013. W przygotowywanych numerach Redakcja bęzdzie także informować o przebiegu prac nad nowym programem, który będzie realizowany po roku 2014.

 

Wiadomość napisana 28 marca 2013 przez Administrator
Punkt Konsultacyjny Krajowej Sieci Usług (KSU) w Sandomierzu

Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości w Sandomierzu zaprasza do korzystania z Punktu Konsultacyjnego Krajowej Sieci Usług (KSU) w Sandomierzu oraz na dyżurach w Stalowej Woli, Busku Zdroju, Jędrzejowie. Punkt Konsultacyjny KSU jest prowadzony przez Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości w ramach projektu systemowego Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) „Zapewnienie usług z zakresu rozwoju firmy dla przedsiębiorców oraz osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą w formule one-stop-shops”, polegającego na świadczeniu usług informacyjnych i doradczych w sieci Punktów Konsultacyjnych (PK) Krajowej Sieci Usług (KSU), współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wiadomość napisana 18 marca 2013 przez Administrator
8 marca Dzień Kobiet

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet - 8 marca

Wszystkim  Paniom w dniu ich święta
składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia,
pomyślności i samych pięknych dni w życiu.
Niech każdy dzień daje Wam poczucie spełniania.
Czerpcie z życia więcej i więcej
i aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet
Życzymy by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze
i każdy dzień przynosił same radości.

Wiadomość napisana 08 marca 2013 przez Administrator

<< Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 Następna strona>>Zobacz starsze wiadomości

Projekt i realizacja: Łukasz Orłowski. Administrator strony: kontakt
Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008-2017

statystyka


Naszą stronę odwiedziło osób.
Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie!
Serwis uruchomiono 1 stycznia 2009 r.