Gmina Łubnice Gmina Oleśnica Miasto i Gmina Osiek Miasto i Gmina Połaniec Gmina Rytwiany


Zapraszamy do odwiedzenia naszego panelu dyskusyjnego dotyczącego prac nad naszą Lokalną Strategią Rozwoju dla obszaru Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły w ramach RLKS, czyli Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność w ramach inicjatywy LEADER na lata 2014-2020.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z filmami i spotami promującymi poszczególne gminy zrzeszone w stowarzyszeniu i cały obszar Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły. W filmie i spotach promocyjnych zostały przedstawione najciekawsze atrakcje i miejsca warte zobaczenia w każdej z gmin członkowskich. Materiały promocyjne zostały zrealizowane w ramach działania 431. "Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja" Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 - 2013.

FILMY I SPOTY PROMOCYJNE
Doskonałym pomysłem na aktywne spędzenie wolnego czasu, są spływy kajakowe. Kajak to łódka niezwykle prosta w obsłudze, więc nawet niewprawny pływak szybko nauczy się zasad kierowania kajakiem.
DOTACJE DLA CIEBIE

         


DO ZAKOŃCZENIA NABORU WNIOSKÓW W RAMACH KONKURSU
NR 7/2017 POZOSTAŁO:

Zaproszenie na szkolenie - Przywództwo w grupie

Świętokrzyskie Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej zaprasza do udziału w szkoleniu PRZYWÓDZTWO W GRUPIE organizowanym w ramach projektu pn. „Wsparcie sieci lokalnych grup działania województwa świętokrzyskiego” Program Operacyjny Kapitał Ludzki Priorytet V Dobre rządzenie, Działanie 5.4 Rozwój potencjału trzeciego sektora, Poddziałanie 5.4.2 Rozwój dialogu obywatelskiego, które odbędzie się w dniach 28-29 listopada 2012 r. w Hotelu Uroczysko Cedzyna 44D, Kielce.
Karta zgłoszeniowa

Wiadomość napisana 27 listopada 2012 przez Administrator
Interaktywna mapa województwa świętokrzyskiego

Na stronie portalu Wrota Świetokrzyskie istnieje możliwość korzystania z nowoczesnej, interaktywnej, aktualnej mapy województwa świętokrzyskiego, przygotowanej w technologii GIS (ang. Geographic Information System). Mapa województwa świętokrzyskiego zawiera dane pochodzące z Wojewódzkiego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Kielcach. Mapa obsługiwana jest w sposób płynny dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii publikacji danych przestrzennych w Internecie (WEB-GIS), dzięki którym do użytkownika są przesyłane niewielkie porcje danych odpowiednio przygotowane po stronie serwera. Na stronie znajdują się także przydatne informacje dotyczące obsługi mapy. 

Interaktywna mapa: przejdź do strony

Wiadomość napisana 27 listopada 2012 przez Administrator
Promowaliśmy LGD Dorzecze Wisły podczas konferencji w WDK Kielce

W dniu 15 listopada br. w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach przy ul. ks. Piotra Ściegiennego 2 odbyła się konferencja pt. "Działania samorządowe" PROW 2007-2013 - efekty wdrażania i dobre praktyki w woj. świętokrzyskim. Organizatorem konferencji było Świętokrzyskie Biuro Rozwoju Regionalnego w Kielcach we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego.

Konferencję rozpoczął Marszałek Województwa – Adam Jarubas, który między innymi podziękował  władzom samorządowym za zaangażowanie i pomoc  Lokalnym Grupom Działania, które skupione są  na terenie ich gmin.

Wiadomość napisana 27 listopada 2012 przez Administrator
Biuro nieczynne

Uprzejmie informujemy, iż w dniu jutrzejszym tj. 15 listopada biuro Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły będzie nieczynne z uwagi na uczestnictwo pracowników biura w konferencji w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. Za niedogodności przepraszamy.

W dniu 15 listopada br. w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach przy ul. ks. Piotra Ściegiennego 2 odbędzie się konferencja pt. "Działania samorządowe" PROW 2007-2013 efekty wdrażania i dobre praktyki w woj. świętokrzyskim. Organizatorem konferencji jest Świętokrzyskie Biuro Rozwoju Regionalnego w Kielcach we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego.

Wiadomość napisana 14 listopada 2012 przez Administrator
Ankieta monitorująca

Przypominamy wszystkim beneficjentom, którzy realizowali projekty w ramach środków pozyskanych za pośrednictwem LGD o obowiązku wypełnienia ankiety monitorującej z realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju opracowanej przez stowarzyszenie. Ankietę powinni wypełnić beneficjenci, którzy rozliczyli już projekty. Prosimy o wypełnienie ankiety i złożenie jej w wersji papierowej opatrzonej własnoręcznym podpisem w biurze LGD. Wzór ankiety zostanie przekazany każdemu beneficjentowi po otrzymaniu informacji o zleceniu płatności.


Pobierz ankietę monitorującą.

Wiadomość napisana 13 listopada 2012 przez Administrator
Indywidualne kosultacje na temat możliwości pozyskania środków z funduszy UE w Gminie Połaniec

W dniu 29 listopada 2012 r. w godzinach 9.30 - 11.30 w Urzędzie Miasta i Gminy Połaniec, ul. Ruszczańska 27 odbędą się bezpłatne indywidualne konsultacje na temat możliwości pozyskania dotacji z Funduszy Europejskich.

Pracownicy Głównego Punktu Informacyjnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach w ramach bezpłatnej konsultacji przedstawią w jakich projektach będzie można wziąć udział, szkoleniach, kursach. Przedstawią jakie projekty sa realizowane z funduszy UE a także wytłumacza i pokierują gdzie należy sie zwrocić o pozyskanie dotacji i z jakiego programu finansowego można będzie skorzystać.

Więcej informacji na temat akcji GPI UW można znaleźć na oficjalnej stronie www.gpi-świetokrzyskie.pl

Wiadomość napisana 13 listopada 2012 przez Administrator
Bezpłatne konsultacje nt. pozyskiwania dotacji z Funduszy Europejskich

W dniu 29 listopada 2012 r. ( tj. we czwartek) w godz. 12.00 – 14.00 w Urzędzie Gminy Rytwiany, w sali nr 3 na parterze, odbędą się indywidualne konsultacje na temat możliwości pozyskania dotacji z Funduszy Europejskich. Pracownicy GPI Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach odwiedzają gminy w naszym województwie, w celu bezpośredniego dotarcia z informacją o Funduszach Europejskich do ich mieszkańców. W zwiazku z tym serdecznie zaprasza się mieszkańców gminy do skorzystania z bezpłatnej informacji o Funduszach Europejskich w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego.

W ramach tej akcji, w dniu 29 listopada 2012 r. można dowiedzić:


1. z jakiego programu finansowanego z Funduszy Europejskich możesz skorzystać,
2. do której instytucji musisz się zwrócić aby skutecznie ubiegać się o dotację,
3. w jaki sposób rozliczyć dotację otrzymaną w ramach Funduszy Europejskich,
4. jakie projekty obecnie realizowane są z Funduszy Europejskich,
5. w których projektach można wziąć udział w formie szkolenia, kursów, itp.).
Na miejscu udostępnione zostaną bezpłatne materiały informacyjne.

Serdecznie zapraszamy !

Zobacz więcej: http://www.gpi-swietokrzyskie.pl/

Wiadomość napisana 12 listopada 2012 przez Administrator
Konferencja dot. rezultatów PROW na lata 2007-2013 organizowana przez ODR Modliszewice

W dniu 22 listopada 2012 r. Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach we współpracy z Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza na konferencję dotyczącą rezultatów Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 dla przedstawicieli: samorządów lokalnych, organizacji i instytucji pozarządowych w poszczególnych województwach, związków zawodowych i branżowych, Lokalnych Grup Działania oraz lokalnych i regionalnych mediów. Konferencja odbędzie się w budynku Wojewódzkiego Domu Kultury (sala kominkowa) w Kielcach.

Konferencja ma na celu przybliżenie dobrych projektów realizowanych przez polskich rolników, przedsiebiorców i samorządy, jak również zaprezentowanie polskiego rolnictwa i obszarów wiejskich jako nowoczesne, dynamicznie rozwijające się sektory wykorzystujące polskie tradycje i krajobraz do tworzenia lepszych warunków życia i pracy na Wsi.

Wiadomość napisana 12 listopada 2012 przez Administrator

<< Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 Następna strona>>Zobacz starsze wiadomości

Projekt i realizacja: Łukasz Orłowski. Administrator strony: kontakt
Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008-2017

statystyka


Naszą stronę odwiedziło osób.
Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie!
Serwis uruchomiono 1 stycznia 2009 r.