Gmina Łubnice Gmina Oleśnica Miasto i Gmina Osiek Miasto i Gmina Połaniec Gmina Rytwiany

W chwili obecnej nie ma aktualnie trwających naborów wniosków. Zgodnie z ustawą o RLKS nie później niż 30 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia naboru na naszej stronie zostanie zamieszczone ogłoszenie o naborze wniosków z podanymi informacjami, w tym budżetem na konkurs i planowanymi do osiągniecia wskaźnikami.


Zapraszamy do odwiedzenia naszego panelu dyskusyjnego dotyczącego prac nad naszą Lokalną Strategią Rozwoju dla obszaru Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły w ramach RLKS, czyli Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność w ramach inicjatywy LEADER na lata 2014-2020.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z filmami i spotami promującymi poszczególne gminy zrzeszone w stowarzyszeniu i cały obszar Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły. W filmie i spotach promocyjnych zostały przedstawione najciekawsze atrakcje i miejsca warte zobaczenia w każdej z gmin członkowskich. Materiały promocyjne zostały zrealizowane w ramach działania 431. "Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja" Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 - 2013.

FILMY I SPOTY PROMOCYJNE
Doskonałym pomysłem na aktywne spędzenie wolnego czasu, są spływy kajakowe. Kajak to łódka niezwykle prosta w obsłudze, więc nawet niewprawny pływak szybko nauczy się zasad kierowania kajakiem.
DOTACJE DLA CIEBIE

         
PRZYPOMINAMY, ŻE W DNIU 21 MAJA DO DNIA 19 CZERWCA ROZPOCZNIE SIĘ NABÓR WNIOSKÓW W RAMACH PROJEKTU GRANTOWEGO NR 2/2018/G W RAMACH PRZEDSIEWZIĘCIA 1.2.5 WZMOCNIENIE POTENCJAŁU ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCHDO ROZPOCZĘCIA NABORU GRANTOWEGO
NR 2/2018/G POZOSTAŁO:

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO "RZEKA WISŁA ZIMOWĄ PORĄ"

Uprzejmie informujemy, iż z uwagi na małą ilość prac, które wpłynęły do biura Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły zdecydowaliśmy przyznać nagrody następującym osobom (bez podziału na miejsca):
 
- Michał Roguz, praca pn. "Tajemnicze tafle lodu" (zdjęcie poniżej),
- Wojciech Domagała, praca pn. "Widok z Winnicyna południowy brzeg Wisły"  (zdjęcie poniżej).
 
Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie.
 
Wymienione powyżej osoby mogą odebrać nagrody bezpośrednio w biurze Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły,  w dowolnym terminie w dniach poniedziałek - piątek, w godzinach 8.00 - 16.00. 

 

Michał Roguz, praca pn. "Tajemnicze tafle lodu" 

Wojciech Domagała "Widok z Winnicyna południowy brzeg Wisły"

 

Wiadomość napisana 01 marca 2017 przez Administrator


Zobacz starsze wiadomości

Projekt i realizacja: Łukasz Orłowski. Administrator strony: kontakt
Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008-2018

statystyka


Naszą stronę odwiedziło osób.
Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie!
Serwis uruchomiono 1 stycznia 2009 r.