Gmina Łubnice Gmina Oleśnica Miasto i Gmina Osiek Miasto i Gmina Połaniec Gmina Rytwiany

W chwili obecnej nie ma aktualnie trwających naborów wniosków. Zgodnie z ustawą o RLKS nie później niż 30 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia naboru na naszej stronie zostanie zamieszczone ogłoszenie o naborze wniosków z podanymi informacjami, w tym budżetem na konkurs i planowanymi do osiągniecia wskaźnikami.


Zapraszamy do odwiedzenia naszego panelu dyskusyjnego dotyczącego prac nad naszą Lokalną Strategią Rozwoju dla obszaru Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły w ramach RLKS, czyli Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność w ramach inicjatywy LEADER na lata 2014-2020.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z filmami i spotami promującymi poszczególne gminy zrzeszone w stowarzyszeniu i cały obszar Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły. W filmie i spotach promocyjnych zostały przedstawione najciekawsze atrakcje i miejsca warte zobaczenia w każdej z gmin członkowskich. Materiały promocyjne zostały zrealizowane w ramach działania 431. "Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja" Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 - 2013.

FILMY I SPOTY PROMOCYJNE
Doskonałym pomysłem na aktywne spędzenie wolnego czasu, są spływy kajakowe. Kajak to łódka niezwykle prosta w obsłudze, więc nawet niewprawny pływak szybko nauczy się zasad kierowania kajakiem.
DOTACJE DLA CIEBIE

         
PRZYPOMINAMY, ŻE W DNIU 21 MAJA DO DNIA 19 CZERWCA ROZPOCZNIE SIĘ NABÓR WNIOSKÓW W RAMACH PROJEKTU GRANTOWEGO NR 2/2018/G W RAMACH PRZEDSIEWZIĘCIA 1.2.5 WZMOCNIENIE POTENCJAŁU ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCHDO ROZPOCZĘCIA NABORU GRANTOWEGO
NR 2/2018/G POZOSTAŁO:

UROCZYSTE PODPISANIE UMÓW W RAMACH PROW 2014-2020
6 umów na kwotę 716 861,00 zł podpisał wczoraj (5 czerwca), w Urzędzie Miasta w Połańcu Piotr Żołądek, członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego z wnioskodawcami ubiegającymi się o przyznanie pomocy za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania - Dorzecze Wisły. Podpisane umowy dotyczą realizacji działań w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność".
 
Trzy z sześciu podpisanych dziś umów dotyczą rozpoczęcia działalności gospodarczej. Jeden z wnioskodawców reprezentujący grupę dewaloryzowaną do 29. roku życia otrzymał dofinansowanie w kwocie 50 000,00 zł. Natomiast dwóch wnioskodawców otrzymały wsparcie w wysokości 75 000,00 zł. Kolejne trzy umowy zakładają rozwijanie istniejącej działalności gospodarczej. Firmy ubiegające się o przyznanie pomocy otrzymają łącznie dofinansowanie w kwocie 516 861,00 zł.
 
W trakcie oceny znajduje się jeszcze 5 wniosków o przyznanie dotacji, w tym: 2 wnioski na kwotę 357 129,00 zł z rozwijania działalności gospodarczej oraz 3 wnioski na 200 000,00 zł na rozpoczęcie działalności gospodarczej.
 

        

        

        

        

       

        

Wiadomość napisana 06 czerwca 2017 przez Administrator


Zobacz starsze wiadomości

Projekt i realizacja: Łukasz Orłowski. Administrator strony: kontakt
Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008-2018

statystyka


Naszą stronę odwiedziło osób.
Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie!
Serwis uruchomiono 1 stycznia 2009 r.