Gmina Łubnice Gmina Oleśnica Miasto i Gmina Osiek Miasto i Gmina Połaniec Gmina Rytwiany

W chwili obecnej nie ma aktualnie trwających naborów wniosków. Zgodnie z ustawą o RLKS nie później niż 30 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia naboru na naszej stronie zostanie zamieszczone ogłoszenie o naborze wniosków z podanymi informacjami, w tym budżetem na konkurs i planowanymi do osiągniecia wskaźnikami.


Zapraszamy do odwiedzenia naszego panelu dyskusyjnego dotyczącego prac nad naszą Lokalną Strategią Rozwoju dla obszaru Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły w ramach RLKS, czyli Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność w ramach inicjatywy LEADER na lata 2014-2020.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z filmami i spotami promującymi poszczególne gminy zrzeszone w stowarzyszeniu i cały obszar Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły. W filmie i spotach promocyjnych zostały przedstawione najciekawsze atrakcje i miejsca warte zobaczenia w każdej z gmin członkowskich. Materiały promocyjne zostały zrealizowane w ramach działania 431. "Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja" Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 - 2013.

FILMY I SPOTY PROMOCYJNE
Doskonałym pomysłem na aktywne spędzenie wolnego czasu, są spływy kajakowe. Kajak to łódka niezwykle prosta w obsłudze, więc nawet niewprawny pływak szybko nauczy się zasad kierowania kajakiem.
DOTACJE DLA CIEBIE

         
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI


INFORMACJA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW ROZWIJAJĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ
Uprzejmie informujemy, iż dotychczas w ramach „Rozwijania działalności gospodarczej” Beneficjent był zobowiązany zapisami umowy o przyznaniu pomocy (§5 ust.1 pkt.6) do niefinansowania kosztów zatrudnienia pracownika(ów) przy udziale innych środków publicznych.
 
W ramach zmian w formularzu umowy, ARiMR dokonała korekty m.in. przywołanego zapisu. Obecny zapis (dot. formularza umowy w wersji 5 i 6) umożliwia finansowanie kosztów zatrudnienia pracownika (ów) przy udziale ww. środków.
 
W świetle powyższego Wnioskodawcy, którzy podpisywali umowy w terminie do 20 lipca 2017 roku  (wersja umowy: 1, 2, 3, 4) mają możliwość skorzystania ze zmienionych zapisów umowy.
 
Beneficjenci, którzy zamierzają dofinansowywać utworzone w ramach operacji miejsce pracy np. ze środków Urzędu Pracy powinni wystąpić o aneksowanie umowy w zakresie § 5ust. 1 pkt 6.

 

 

Wiadomość napisana 24 października 2017 przez Administrator


Zobacz starsze wiadomości

Projekt i realizacja: Łukasz Orłowski. Administrator strony: kontakt
Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008-2018

statystyka


Naszą stronę odwiedziło osób.
Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie!
Serwis uruchomiono 1 stycznia 2009 r.