Gmina Łubnice Gmina Oleśnica Miasto i Gmina Osiek Miasto i Gmina Połaniec Gmina Rytwiany

W chwili obecnej nie ma aktualnie trwających naborów wniosków. Zgodnie z ustawą o RLKS nie później niż 30 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia naboru na naszej stronie zostanie zamieszczone ogłoszenie o naborze wniosków z podanymi informacjami, w tym budżetem na konkurs i planowanymi do osiągniecia wskaźnikami.


Zapraszamy do odwiedzenia naszego panelu dyskusyjnego dotyczącego prac nad naszą Lokalną Strategią Rozwoju dla obszaru Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły w ramach RLKS, czyli Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność w ramach inicjatywy LEADER na lata 2014-2020.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z filmami i spotami promującymi poszczególne gminy zrzeszone w stowarzyszeniu i cały obszar Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły. W filmie i spotach promocyjnych zostały przedstawione najciekawsze atrakcje i miejsca warte zobaczenia w każdej z gmin członkowskich. Materiały promocyjne zostały zrealizowane w ramach działania 431. "Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja" Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 - 2013.

FILMY I SPOTY PROMOCYJNE
Doskonałym pomysłem na aktywne spędzenie wolnego czasu, są spływy kajakowe. Kajak to łódka niezwykle prosta w obsłudze, więc nawet niewprawny pływak szybko nauczy się zasad kierowania kajakiem.
DOTACJE DLA CIEBIE

         
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI


"PRZEDSIĘBIORCZA POLSKA WSCHODNIA - TURYSTYKA" - POŻYCZKI BGK

Szanowni Państwo, na prośbę z-cy Dyrektora IR Wydziału Infrastruktury i Rozwoju p. Andrzeja Klimczaka, informujemy iż na zlecenie Ministra Rozwoju i Finansów, Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) realizuje instrument pn. "Przedsiębiorcza Polska Wschodnia Turystyka (PPW-T). Instrument jest finansowany ze środków MRiF a jego całkowity budżet wynosi 200 mln zł.

W ramach instrumentu, mikro-, mali i średni przedsiębiorcy, posiadający siedzibę na terenie Polski Wschodniej i prowadzący działalność w branżu turystycznej oraza okołoturystycznej, mogą otrzymać pożyczkę na rozwój turystyki, na warunkach korzystniejszych niż rynkowe. Maksymalna wartość jednostkowej pożyczki wynosi 500 tys. zł, udzielana jest na okres 60 miesięcy, z możliwą karencją w spłacie do 6 miesięcy.

Szczegółowe preferencje (oprocentowanie oraz brak wkładu własnego) otrzymają obiekty posiadające status "Miejsca Przyjaznego Rowerzystom" w ramach "Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo" (www.greenvelo.pl) oraz przedsiębiorcy prowadzący działalność nie dłużej niż 2 lata.

Wsparciem mogą zostać objęte np. inwestycje w obiekty noclegowe, rozwój infrastruktury rekreacyjno-sportowej i uzdrowiskowej, tworzenie parków tematycznych czy produkcja i sprzedaż ekologicznej żywności, produktów regionalnych i tradycyjnych.

BGK podpisał wszystkie umowy z instytucjami finansującymi, które będą udzielać pożyczek MŚP z Polski Wschodniej:

- województwo lubelskie: Lubelska Fundacja Rozwoju,
- województwo podlaskie: konsorcjum ECDF S.A. i Mega Sonic S.A.,
- województwo świętokrzyskie: konsorcjum ECDF S.A. i Mega Sonic S.A.,
- województwo warmińsko-mazurskie: konsorcjum ECDF S.A. i Mega Sonic S.A.,
- województwo podkarpackie: Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A.

Od 29 listopada do 7 grudnia br., w województwach odbędą się spotkania informacyjne, na których będzie można dowiedzieć się, co trzeba zrobić aby otrzymać pożyczkę.

Szczegółowy harmonogram spotkań oraz dodatkowe informacje nt. instrumentu "Przedsiebiorcza Polska Wschodnia - Turystyka" dostępne są na stronach internetowych Ministerstwa Rozwoju i Banku Gospdarstwa Krajowego, a także ww. instytucji finansujących.

Skan pisma - zobacz

 
 
Wiadomość napisana 29 listopada 2017 przez Administrator


Zobacz starsze wiadomości

Projekt i realizacja: Łukasz Orłowski. Administrator strony: kontakt
Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008-2018

statystyka


Naszą stronę odwiedziło osób.
Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie!
Serwis uruchomiono 1 stycznia 2009 r.