Gmina Łubnice Gmina Oleśnica Miasto i Gmina Osiek Miasto i Gmina Połaniec Gmina Rytwiany

W chwili obecnej nie ma aktualnie trwających naborów wniosków. Zgodnie z ustawą o RLKS nie później niż 30 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia naboru na naszej stronie zostanie zamieszczone ogłoszenie o naborze wniosków z podanymi informacjami, w tym budżetem na konkurs i planowanymi do osiągniecia wskaźnikami.


Zapraszamy do odwiedzenia naszego panelu dyskusyjnego dotyczącego prac nad naszą Lokalną Strategią Rozwoju dla obszaru Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły w ramach RLKS, czyli Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność w ramach inicjatywy LEADER na lata 2014-2020.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z filmami i spotami promującymi poszczególne gminy zrzeszone w stowarzyszeniu i cały obszar Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły. W filmie i spotach promocyjnych zostały przedstawione najciekawsze atrakcje i miejsca warte zobaczenia w każdej z gmin członkowskich. Materiały promocyjne zostały zrealizowane w ramach działania 431. "Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja" Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 - 2013.

FILMY I SPOTY PROMOCYJNE
Doskonałym pomysłem na aktywne spędzenie wolnego czasu, są spływy kajakowe. Kajak to łódka niezwykle prosta w obsłudze, więc nawet niewprawny pływak szybko nauczy się zasad kierowania kajakiem.
DOTACJE DLA CIEBIE

         

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI


INFORMACJA O POTENCJALNYM NABORZE GRANTOWYM NA ZAGOSPODAROWANIE CZASU WOLNEGO MIESZKAŃCOM

Szanowni Państwo, z uwagi na prośby i sugestie stowarzyszeń z naszego obszaru działania, Zarząd LGD na ostatnim posiedzeniu w dniu 1 października 2018 r. przychylił się LGD do prośby stowarzyszeń o ogłoszeniu jeszcze w tym roku naboru grantowego w na Przedsięwzięcie „Zagospodarowanie czasu wolnego mieszkańcom”, tak aby faktyczna realizacja grantu (po weryfikacji ŚBRR i podpisaniu umów z grantobiorcami) odbywała się w okresie wiosenno-letnim 2019.

Odpowiednia dokumentacja z aktualizacją harmonogramu została wysłana do ŚBRR Kielce w celu zaakceptowania zmian. Na chwilę obecną stowarzyszenia mogą opracowywać swoje pomysły i z chwilą oficjalnego ogłoszenia naboru składać wnioski do powierzenie grantu.

Przypominamy, że w ramach naboru grantowego na Przedsięwzięcie 1.2.6 Zagospodarowanie czasu wolnego mieszkańcom finansowane będą zajęcia dla grup minimum 10 osobowych w szczgólnosci na warsztaty i szkolenia. Wzmocnienie kapitału społecznego. 

 

Wiadomość napisana 05 października 2018 przez Administrator


Zobacz starsze wiadomości

Projekt i realizacja: Łukasz Orłowski. Administrator strony: kontakt
Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008-2018

statystyka


Naszą stronę odwiedziło osób.
Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie!
Serwis uruchomiono 1 stycznia 2009 r.